Альтернативщики Дніпра
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

+4
Веселка
Windy
smille
Лёлечка
Участников: 8

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Чт Апр 10 2008, 10:03

Ваше ставлення.А у вас було?
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор smille Чт Апр 10 2008, 15:30

чи була я геэм?0_о
smille
smille
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 328
Возраст : 33
Географическое положение : Днепр
Настроение : швидкозмінюванне
Дата регистрации : 2008-03-16

http://topol.dp.ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Чт Апр 10 2008, 17:10

я кажу про нестандартну орiентацiю....а конкретно про гея..то сарказм взагалi то
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Чт Апр 10 2008, 17:13

менi пофiгу у кого ,яка орiентацiя....аби не педофiл....Перший сексуальний досвiд отримала с дiвчиною...менi було 9, а iй 13.Нам обом було цiкаво.Я вважаю,подроьиць не треба.....й так все ясно)Зараз не виключаю,що колись ще буде з дiвчинкою.Тобто,звiсно ж менi подобаються хлопчатка)))Але нiколи не кажу нiколи))
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Windy Чт Апр 10 2008, 17:34

Оу, в мене теж був сексуальний досвід з дівчиною...ммм..давно правда..
А що до поцілунків з дівчатами.. то теж неодноразово було.. регулярно трапляється) Ну і що тут такого)) :P гг
Windy
Windy
коханка адміна
коханка адміна

Женщина Количество сообщений : 364
Возраст : 31
Географическое положение : Дніпропетровськ
Настроение : файне))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Веселка Пт Апр 11 2008, 21:45

Windy пишет:Оу, в мене теж був сексуальний досвід з дівчиною...ммм..давно правда..
А що до поцілунків з дівчатами.. то теж неодноразово було.. регулярно трапляється) Ну і що тут такого)) :P гг
гг, мабуть у всіх таке було)
в дівчат я це називаю: бішенство матки, а в хлопчиків - гострий сперматоксікоз (коли замість сірої речовини в мозок сперма фантанами б"є)
Веселка
Веселка
Розгільдяй
Розгільдяй

Женщина Количество сообщений : 176
Возраст : 32
Географическое положение : м. Павлоград
Настроение : пазитиффное))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Сб Апр 19 2008, 21:40

це все круто...то шо лiсбiйство майже всi вважають нормальним явищем...то вже не дивуе.А ось бачили ви колись справжнього гея?????Та як саме ви до них ставитесь?Ось в мене е у ДнiПродиму такий знайомий.Я в шоцi була,коли мене з ним познайомили.Ну....я в геях не тямлю....та ,якщо б я того хлопця зустрiла на вулицi,яб нiколи не подумала на нього....такий гарнюня...та i поводиться досить нормально..
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор tom Пн Апр 21 2008, 12:33

гей гей гей!!!!
А що таке гей!!!! не я взагалі погано ставлюся до однополой любві, нас створили чоловіком і жінкою ми різні і якісь однакові ми доповнюемо один одного, інь ти янь, ми одне ціле, от
tom
tom
гарна паскуда
гарна паскуда

Мужчина Количество сообщений : 339
Возраст : 37
Настроение : Забаню всіх
Дата регистрации : 2008-03-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Пн Апр 21 2008, 17:09

так i е,звiсно...але я не ненавиджу все одно таких....як вони.Менi попросту пофiку...кожному свое.
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор tom Пн Апр 21 2008, 17:31

Лёлечка пишет:але я не ненавиджу все одно таких....як вони..
кого ти саме ненавидішь педіків чи що????
tom
tom
гарна паскуда
гарна паскуда

Мужчина Количество сообщений : 339
Возраст : 37
Настроение : Забаню всіх
Дата регистрации : 2008-03-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Пн Апр 21 2008, 18:07

нi...я кажу...шо нормально до них ставлюся...НЕ ненавиджу...ну...так,педикiв там,ну лесбi i тд...))))))))))написала i тд...та сама посмi ялася....а шо там ще за т д)))))))ги)
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор klingenshoen Вт Апр 22 2008, 20:49

як.. як.. звичайно.. але то дуже важко собі партнера знайти.. хлопцям принаймні((: .. от.. із власного досвіду так би мовити(:
!
klingenshoen
klingenshoen
Позер
Позер

Мужчина Количество сообщений : 23
Географическое положение : файне місто Дніпропетровськ((:
Настроение : бззззззззз...................
Дата регистрации : 2008-03-19

http://phtographer.qsp.ru

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Windy Вт Апр 22 2008, 22:08

Ммм... які цікаві пожробиці... Не знаю, я нормально ставлюся.. Щось не пам'ятаю таких знайомих)))
Windy
Windy
коханка адміна
коханка адміна

Женщина Количество сообщений : 364
Возраст : 31
Географическое положение : Дніпропетровськ
Настроение : файне))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Ср Апр 23 2008, 00:30

klingenshoen пишет:як.. як.. звичайно.. але то дуже важко собі партнера знайти.. хлопцям принаймні((: .. от.. із власного досвіду так би мовити(:
!
так...то вже цiкаво стае....прошу подробицi!!!!!
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор smille Ср Апр 23 2008, 16:14

мля....ну ви даєте...якщоб не телебачення взагалі б не знали що таке геї...у нас їх бичать тому їх мало.є хіба що й хлопці...забула як звуться...яки мов як глубі та люблять дівчаток:)а взагалі слово гей, то абрівєатура з англійської...в перекладі щось по типу людина нічим ні гірша за інших:)отак от:)
Slot - От Заката До Рассвета
smille
smille
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 328
Возраст : 33
Географическое положение : Днепр
Настроение : швидкозмінюванне
Дата регистрации : 2008-03-16

http://topol.dp.ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Лёлечка Чт Апр 24 2008, 09:21

так....пiсенка гарна...."Я просыпаюсь опять одна"....А про геiв все ж таки то цiкаво.Особливо iнтимнi отi подробицi...хто ?кого?куди?та як?))))))
Лёлечка
Лёлечка
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 310
Возраст : 36
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : позитиФФ
Дата регистрации : 2008-03-15

http://vkontakte.ru/id7235005?46894

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор N_BoaVista Вт Апр 29 2008, 03:59

smille пишет:забула як звуться...яки мов як глубі та люблять дівчаток
метросексуалами такие называются)) Мне кажется, у нас стереотип, что мужчины нетрадиционной ориентации стараются походить на женщин (манера говорить, одежда, макияж и т.п.), и это фигово у них выходит, поэтому их и не любят :D
Лично у меня именно такого серьёзного поцелуя с парнем не было (не говоря уже о чём-то большем) - это какой-то внутренний барьер отвращения. Блин, ну, не свойственно нам такое, как сказал Том.
А лесбиянки... ну, поцелуй девушек - это всегда очень возбуждающе (хе-хе) а если больше, то выглядит это вообще потрясающе, опять же, потому, что нас, парней\мужчин и т.д. возбуждает женщина, а если больше одной, то... Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! 996301
N_BoaVista
N_BoaVista
Тусовщик
Тусовщик

Мужчина Количество сообщений : 85
Возраст : 37
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : Восторженно-невменяемое
Дата регистрации : 2008-04-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор smille Ср Апр 30 2008, 00:28

ха....цікаво..тобто для пацанів дівчата збудливі а для дівчаток парубки не дуже?
smille
smille
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 328
Возраст : 33
Географическое положение : Днепр
Настроение : швидкозмінюванне
Дата регистрации : 2008-03-16

http://topol.dp.ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Windy Ср Апр 30 2008, 11:34

smille пишет:ха....цікаво..тобто для пацанів дівчата збудливі а для дівчаток парубки не дуже?
Нууу... Для кого как...
Windy
Windy
коханка адміна
коханка адміна

Женщина Количество сообщений : 364
Возраст : 31
Географическое положение : Дніпропетровськ
Настроение : файне))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор smille Ср Апр 30 2008, 16:34

ну я просто знаю що багато хто вважає жіночі поцілуночки більш природними, а от лижучись мужики то ізврощеніє:)
smille
smille
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 328
Возраст : 33
Географическое положение : Днепр
Настроение : швидкозмінюванне
Дата регистрации : 2008-03-16

http://topol.dp.ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор N_BoaVista Ср Апр 30 2008, 23:15

Ага, ага, причому повне!!! Хоча, одного разу я дивився якийсь молодіжний серіал, так там два хлопця таааааааак цілувалися... матінко Божа... це було щось!!! але таке було один раз...
N_BoaVista
N_BoaVista
Тусовщик
Тусовщик

Мужчина Количество сообщений : 85
Возраст : 37
Географическое положение : Днепропетровск
Настроение : Восторженно-невменяемое
Дата регистрации : 2008-04-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор smille Чт Май 01 2008, 12:04

та то ж кіно:)там все можливо....щей могу поспоріти що то не радянський фільм був:):)
smille
smille
Всемогутьне чудо
Всемогутьне чудо

Женщина Количество сообщений : 328
Возраст : 33
Географическое положение : Днепр
Настроение : швидкозмінюванне
Дата регистрации : 2008-03-16

http://topol.dp.ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Веселка Чт Май 01 2008, 21:24

smille пишет:та то ж кіно:)там все можливо....щей могу поспоріти що то не радянський фільм був:):)
кино-некино, все одно це не дуже приємна картина (для мене). Хоча кожен має право, на ту любов, яка йому ближче до душі, тим паче ми живемо у демократичній країні!))
Веселка
Веселка
Розгільдяй
Розгільдяй

Женщина Количество сообщений : 176
Возраст : 32
Географическое положение : м. Павлоград
Настроение : пазитиффное))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор ita Пт Май 02 2008, 04:32

йопвашумать, йопвашумать)))
почитала, шо ви тут пишете - посміялася від душі))) дякую)
ех, дєті..
ну, з початку деякі цитати:
Веселка пишет:
гг, мабуть у всіх таке було)
в дівчат я це називаю: бішенство матки, а в хлопчиків - гострий сперматоксікоз (коли замість сірої речовини в мозок сперма фантанами б"є)
-між іншим, бєшєнство маткі - це медичне захворювання, і полягає воно зовсім не в тому, про шо ти кажеш) простими словами, БМ - це коли постійно їбатися хочеться, вибачаюся за грубість) просто іншим словом це не назвеш) у Катерини другої доречі було це захворювання.
Лёлечка пишет:А ось бачили ви колись справжнього гея?????Та як саме ви до них ставитесь?
-ну ляяялечко моє, шо ж ви так з них робите страховиськ якихось?) ніби ото питаєтесь: "а ось бачили ви колись справжнього троглодита???") бу-го-га)) відповідаю: бачили. і нічого страшного в них нема) звичайні собі хлопчики, тіки от сплять не з дівчинками, а з собіподібними. а як ставлюся, відповім далі.
smille пишет:мля....ну ви даєте...якщоб не телебачення взагалі б не знали що таке геї...
-ото б вже не позорилися, доцю)) до вашого відома, таке поняття як гей було відоме людству ще з давніх давен! а ще у ту саму сиву давнину молодих хлопчиків для першого сексуального досвіду приводили саме до чоловіків(так-так, не дивуйтеся). так чоловіки ніби передавали їм свою чоловічу силу. ну, і шоб вже зовсім вам відкрити оченята на сувору реальність, спробую згадати, хто з відомих вам особистостей віддавали перевагу хлопчикам: Уільям Шекспір, Сократ, Оскар Уайльд, Чак Паланік, Фредді Меркьюрі, Платон, Уільям Берроуз, Сергій Єсєнін, Ніколай Пржевальскій, Сергій Ейзенштейн... мм... є ще багато відомих гомосексуалістів, можете поритися в інеті та знайти докази моїм словам) ну то й шо з того? ти тепер перестанеш читати шекспіра та берроуза, і ніколи в житті не ввімкнеш пісню у виконанні фредді? чи навпаки?
Лёлечка пишет:А про геiв все ж таки то цiкаво.Особливо iнтимнi отi подробицi...хто ?кого?куди?та як?))))))
- мм.. продовжую обожнювати твою наївність)) ну шо б ти ото ще сказала, га)
хто? - вище вже сказала, хто) можеш покопатися у просторах інету та знайти інших) кого? - коханців своїх, але коханці зазвичай чомусь менш відомі.. куди? - нууу, ти перевершила всі мої очікування. тобі правду сказати, чи сама здогадаєшся?;) як? - найцікавіше питаннячко)) знаєш, сам процес не дуже відрізняється від певного різновиду сексу між гетеросексуалами. та якщо вже дуууже цікаво, можеш пошукати відео та побачити все на власні очі))


тепер по сабжу: Як то - бути ГЕЕМ?(геЄм, до речі) не знаю, чесно) при всьому бажанні зможу дізнатися лише Як то - бути лесбіянкою)) але поки що такого бажання не виникає.
до геїв ставлюся паралельно. є деякі знайомі. нормальні люди. знаєте як ото кажуть: ублюткаф віздє хватаіт. от і тут так само. а як вони там трахаються і з ким - то вже їхні клопоти.
і вам раджу позбавлятися гомофобії та бути більш гуманними) "прощє нада бить, прощє"(с)
ita
ita
Позер
Позер

Женщина Количество сообщений : 19
Возраст : 35
Географическое положение : dp.ua
Настроение : нічтячок!
Дата регистрации : 2008-03-07

http://vkontakte.ru/profile.php?id=939380

Вернуться к началу Перейти вниз

Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!! Empty Re: Як то бути ГЕЕм?Нестандартна орiентацiя!!!!!

Сообщение автор Веселка Пт Май 02 2008, 11:16

ita пишет:йопвашумать, йопвашумать)))
почитала, шо ви тут пишете - посміялася від душі))) дякую)
ех, дєті..
ну, з початку деякі цитати:
Веселка пишет:
гг, мабуть у всіх таке було)
в дівчат я це називаю: бішенство матки, а в хлопчиків - гострий сперматоксікоз (коли замість сірої речовини в мозок сперма фантанами б"є)
-між іншим, бєшєнство маткі - це медичне захворювання, і полягає воно зовсім не в тому, про шо ти кажеш) простими словами, БМ - це коли постійно їбатися хочеться, вибачаюся за грубість) просто іншим словом це не назвеш) у Катерини другої доречі було це захворювання.
не дуже розумію, чому мої слова викиликали в тебе "сміх від душі". Якщо ти неуважно читала, то поясню: я не давала визначення тому, що написала Вінді, а я казала про те, як я називаю таке явище. Різниця є.
Веселка
Веселка
Розгільдяй
Розгільдяй

Женщина Количество сообщений : 176
Возраст : 32
Географическое положение : м. Павлоград
Настроение : пазитиффное))
Дата регистрации : 2008-03-07

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения